DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O nás

Díky vládním škrtům v rámci sociálních dávek si rodiny s dětmi počínaje 1.1. 2011 výrazně pohoršily. Porodné jen za první dítě, a to jen při omezených příjmech, podstatně nižší rodičovský příspěvek ve 4-leté variantě, nemožnost výběru varianty čerpání rodičovské dovolené, to je jen dílčí výčet změn, díky nímž se mnohé rodiny již brzy octnou na prahu chudoby a živoření.

 

Nenechejme ze sebe dělat stádo nemyslících ovcí, se kterými si můžou politici donekonečna dělat, co chtějí. Budoucnost státu se odvíjí od našich potomků a cesta, kterou sleduje současná politika, je v tomto směru regulační. Kdo bude za pár desítek let na stát vydělávat, když se nebudou rodit děti? Kde stát vezme prostředky na zabezpečení osob, jež v souvislosti s nízkou porodností přijdou o zaměstnání? Těmto otázkám se možná věnují mladé rodiny, ale politici jakoby před nimi zavírali oči.

 POMOZTE A PODPOŘTE RODINY S DĚTMI. JDE I O VÁS, O VŠECHNY !!!

 

 

upozornění :

- Veškeré informace a obsah webu je zakázané kopírovat ,či jinak šířit bez vědomí a souhlasu vlastníků  webových stran , na jakékoliv jiné webové stránky !

- Tímto upozorňujeme, že veškeré vulgární, urážlivé, či rasiticky motivované vzkazy na těchto stránkách vytvořených za zcela jiným účelem, nebudou tolerovány a obratem budou adminem smazány. Všem        slušným přispěvovatelům děkujeme.